مدیر شبکه های اجتماعی

همه چیز در رابطه با شبکه های اجتماعی و اینترنت

مدیر شبکه های اجتماعی

همه چیز در رابطه با شبکه های اجتماعی و اینترنت

۲ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

شاید این سوال برای همه ی شما پیش آمده باشد که مدت زمانی که گوشی خود را به شارژ می زنیم باید چند ساعت باشد؟ما باید نسبت به یک سری اصول و روش ها در رابطه با شارژ کردن باتری موبایل آشنایی کامل داشته باشیم و با رعایت آن ها بتوانیم عملکرد درستی از گوشی و باتری آن مشاهده کنیم.در این مقاله اصول شارژ کردن باتری و هم چنین بهترین حالت شارژ باتری را برای شما عزیزان‌ توضیح  می دهیم.

 

اصول شارژ باتری گوشی

مواردی بسیار زیادی وجود دارد که روی نوع عملکرد و کیفیت باتری گوشی تاثیر دارد.از مهم‌ ترین مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد،رعایت اصول شارژ باتری می باشد .رعایت کردن یک سری قوانین شارژ باتری و هم چنین  در برخی مواقع استفاده از کدهای مخصوص افزایش شارژ باتری می تواند تاثیر به سزایی روی سلامت و طول عمر مفید باتری داشته باشد.مهم ترین اصول شارژ کردن باتری که بسیار حائز اهمیت است روش شارژ کردن اولیه ی باتری نو می باشد که در ادامه درباره ی آن توضیح می دهیم.

این که شارژ کردن باتری گوشی نو چه قوانین و اصولی دارد سوالی است که در ذهن تمام کاربران گوشی های هوشمند وجود دارد.رعایت کردن یک سری قانون و اصول در رابطه با شارژ باتری به شما این کمک را می کند تا با طور چشم گیری عمر باتری گوشی خود را افزایش دهید.در ادامه توضیحاتی را درباره ی اصول شارژ کردن باتری،قوانین شارژ باتری،شارژ اولیه ی باتری برای شما عزیزان خواهیم داد.

با توجه به این که امروزه در گوشی‌های هوشمند اکثراً  از باتری های لیتیومی استفاده می‌شود و این باتری ها مقاومت بالایی در برابر گرما یا سرما ندارند؛ باید از بهترین راهکارها و روش ها برای شارژ کردن این باتری ها استفاده کرد. به کارگیری این روش ها روی نوع عملکرد باتری بسیار تاثیرگذار است و می تواند عمر باتری را بسیار افزایش دهد در این قسمت از مقاله قصد داریم به طور کامل همه ی اصول شارژ کردن باتری را برای شما بیان کنیم تا شما با استفاده از آن ها بتوانید به بهترین شکل ممکن گوشی خود را شارژ کنید در قسمت بعدی در رابطه با اینکه باتری های موبایل باید چند درصد شارژ شوند را برای شما توضیح می دهیم.

به چه دلیلی باید گوشی را هنگامی در حال شارژ است خاموش کنیم؟

بعضی افراد هنگامی که قصد دارند گوشی خود را شارژ کنند،گوشی  را به طور کامل خاموش می کنند این روش ،روشه کاملاً درستی به حساب می آید که هم بسیار مفید است و هم در واقع جزء یکی از اصول شارژ کردن گوشی است. البته روش های دیگر نیز وجود دارد که می‌تواند جایگزین این روش شود، به عنوان مثال استفاده کردن از کدهای افزایش شارژ باتری می‌تواند از مدت زمان شارژ باتری شما بکاهد و شارژ شدن باتری گوشی شما در زمان کمتری به اتمام برسد البته توجه داشته باشید این کدها در گوشی های مختلف متفاوت هستند و تا حدودی تاثیر گذار هستند.

رعایت اصول شارژ باتری گوشی موبایل

با توجه به اینکه باتری های که امروز در گوشی ها استفاده می شوند بسیار حساس و آسیب پذیر هستند باید از بهترین روش های ممکن برای شارژ آن ها استفاده نمود در ادامه روش ها ی درست و اصول های  شارژ کردن باتری را برای شما شرح می دهیم.

قوانین شارژ باتری

  • استفاده کردن از شارژرهای اورجینال و اصلی
  • انتخاب بهترین‌ زمان برای شارژ باتری
  • شارژ نکردن باتری در مدت زمان طولانی
  • اجازه ندهید گوشی به ۱۰۰درصد برسد

همه ی موارد ذکر شده در بالا جزئی از اصول و قوانین شارژ کردن باتری  می باشند که روی سلامت و عمر مفید باتری وهمچنین میزان ذخیره سازی انرژی توسط باتری،بسیار تاثیر دارند.در ادامه هرکدام از این روش ها را به اختصار توضیح خواهیم داد.

 

استفاده کردن از شارژرهای اورجینال و اصلی

حتما از شارژر های اصلی و اورجینال استفاده کنید زیرا شارژر های تقلبی می توانند مدت زمان شارژ شدن باتری را افزایش دهند و پروسه شارژ شدن باتری بسیار طولانی شود،هرچه قدر گوشی در مدت زمان زیادی به شارژ باشد دمای باتری بالا رفته و همانطور که می دانید دمای بالا دشمن باتری های لیتیومی است .بنابراین سعی کنید همیشه از شارژر های اصلی و سازگار با گوشی خود ،استفاده کنید.

انتخاب بهترین زمان برای شارژ باتری

انتخاب یک زمان درست برای شارژ باتری تاثیر بسیار زیادی روی سلامت باتری دارد. اگر می خواهید به مدت طولانی باتری خود را شارژ کنید از بهترین زمان استفاده کنید.شارژ کردن باتری در زمان شب تا صبح می تواند آسیب های زیادی به باتری برساند.

شارژ نکردن باتری در مدت زمان طولانی

موردی که باید بسیار به آن‌ توجه کنید این است که باتری در زمان های بسیار طولانی به شارژ بزنید.این درست است که وقتی شارژ گوشی به  ۱۰۰٪ می رسد گوشی های هوشمند عملیات شارژ را متوقف می کنند اما تا زمانی گوشی به شارژر و به برق متصل است باعث می شود که دمای باتری بالا برود و باتری دچار آسیب شود.

 

اجازه ندهید باتری به ۱۰۰ درصد برسد.

برخی کاربران گوشی اجازه می دهند انرژی باتری کاملا تخلیه شود و به ۰ درصد برسد سپس آن را به شارژ می زنند اما این کار کاملا اشتبا است سعی کنید قبل از این که باتری به زیر ۲۰ درصد برسد آن را به شارژ زده و قبل از این که به ۱۰۰ درصد برسد آن را از شارژ خارج کنید.

 

شارژ اولیه ی باتری موبایل

شارژ اولیه ی باتری مهم ترین قانونِ شارژ کردن باتری موبایل است.هر باتری دارای یک ظرفیت مشخص است و میزان این ظرفیت مشخص می کند باتری می تواند چه مقدار انرژی را ذخیره و نگه داری کند.بنابراین زمانی که می خواهید یک گوشی نو را شارژ اولیه کنید، به مدت زمان شارژ توجه ویژه ای داشته باشید.

باتری های نسل قدیم به گونه ای بودند که باید انرژی آن ها کاملا خالی می شود و بعد به مدت ۳ تا ۴ساعت شارژ اولیه می شدند.اما انجام این کار برای باتری های امروزی به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا این باتری دارای ۵۰ درصد شارژ اولیه هستند و  می توانید بعد از اتمام شارژ آن را به شارژر متصل کنید و بعد از این که باتری کاملا شارژ شد اتصال را قطع نمایید.

در این مقاله درباره ی یک سری اصول شارژ کردن باتری برای شما عزیزان توضیح دادیم تا بتوانید با اگاهی بیشتر نسبت به شارژ باتری خود اقدام کنید و برای این کار زمان درستی را انتخاب کنید.برای خرید انواع باتری وشارژر باکیفیت موبایل می توانید به سایت fonishop مراجعه کنید.

 

  • وب مستر
  • ۰
  • ۰

شما قرار است برای خرید شیرآلات ساختمانی هزین هایی را کنار بگذارید و با توجه به کارایی آن در خانه، توصیه میشود که بدون در نظر گرفتن هزینهها، به سراغ بهترین جنس شیرآلات ساختمانی بروید. بهترین نوع آبکاری pvd می باشد، در این نوع آبکاری کمپانی سازنده قسمت تنه شیرها را با استفاده از اتم های باردار فلز مانند کروم یا سایر فلزات احاطه می کند تا به صورت شیمیایی سطح فلز با فلز مربوطه پوشیده شود، این امر پروسه رسوب سازی با بخار می باشد، با استفاده از این شیوه شیرآلات ساختمانی با کیفیت ماندگاری زیادی به دست میآورند و در برابر زدگی یا تغییر رنگ استحکام خود را حفظ می کنند. نمونههای پیشرفتهتری از شیرآلات ساختمانی و بهداشتی وجود دارد که به صورت خودکار کار میکنند. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. ما در شرکت بازرگانی گلزار اتصال از سال ۱۳۸۹ با بکارگیری نیروهای انسانی خلاق، مجرب و توانمند که سرمایه اصلی این مجموعه می باشد، فعالیت های خود را آغاز کردیم.مجموعه ای بی نظیر از تولید کنندگان مطرح اروپایی و برندهای تراز اول اروپا در زمینه ی شیرآلات ساختمانی شامل شیر روشویی ، شیر حمام ، شیر ظرفشویی ، شیر توالت ، دوش حمام و در زمینه دیگر محصولات بهداشتی ساختمان شامل توالت فرنگی ، وال هنگ ، توالت یورینال ، کاسه روشویی و فلاش تانک را گردآوری نموده است.

در واقع اگر به گزینه اول بپردازیم باید عنوان کنیم که خرید شیرآلات بدون داشتن اطلاعات قبلی، شناسایی بازار و فروشنده ها، آشنایی با برندهای مختلف، برآورد هزینه و مشاهده تمامی مدل های تولید شده، کاری بسیار دشوار و البته اشتباه می باشد. البته برای انتخاب شیر حمام میتوانید از طراحی و تزئینات داخل خانه و دکوراسیون داخلی حمام هم کمک بگیرد. این موفقیت، به دلیل فرصتی است که به نیروهای جوان و خلاق داده شده است تا بتوانند در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ایدهپردازی نمایند. شیرآلات بهداشتی به منظور زیبایی و کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. شیر ظرفشویی که یکی از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات انواع شیر آلات است انواع مختلفی دارد. شیرآلات بهداشتی با طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار عرضه شده اند و از تنوع بسیاری برخورداند. قابل استفادهاند. از دیگر مزایای انواع پدالی و چشمی عدم تماس دست با شیر است که مانع انتقال بیماریهای واگیردار عفونی و پوستی میشود و به خاطر سرعت قطع آب در میزان مصرف آب و حتی انرژی نیز صرفهجویی میشود. سری لرد دارای ست ، شیر ظرفشویی ساده ، شیر ظرفشویی شلنگدار ، شیر دیواری ، شیر روشویی زدرا ، شیر حمام و شیر توالت نیز می باشد.

شودر شامل انواع شیرآلات توکار ، شیرآلات ظرفشویی ساده و شلنگدار ، شیرآلات روشویی ثابت و زدرا و پایه بلند ، شیرآلات توالت ، شیرآلات حمام و … سپس شیلنگها را از سوراخ نصب روشویی یا سینک عبور دهید و مهره زیر بند را بعد از قرار دادن واشر و متعلقات مربوطه با دست ببندید و بعد از آن با آچار مخصوص مهره ی زیربند تا حدی محکم کنید که شیر در جای خود ثابت شود بستن قطعه پلاستیکی مثلثی برای تثبیت بهتر شیر ظرفشویی بر روی سینک لازم می باشد. شرکت شیرآلات کاویان در طراحی به جای کپیبرداری از برندهای مختلف، به توان و استعداد نیروهای انسانی خود تکیه کردهاست، به همین دلیل در میان انبوه مدل های تکراری ای که در بازار میبینید، این برند به طور خاص، هویت تولید کننده خود را نشان میدهد. همچنین، اگر یکی از دستگیرهها چکه کند، شما میتوانید شیر مربوط به دستگیره ای که چکه می کند را ببندید و از دستگیره دیگر استفاده کنید. برخلاف شیرآلات سنتی که دارای دو دستگیره چرخشی هستند و جنس آنها از آلیاژ برنج است. برای مشاهده و بررسی هر کدام از آن ها می توانید بر روی عنوان آن ها کلیک نمایید. شیرآلات کاویان دارای 5 سال گارانتی بر روی انواع شیر آشپزخانه و سایر محصولات خود است.

هر چقدر هم که جنس خوبی برای نصب در توالت خود انتخاب کنید، بعد از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت.شیرآلات بهداشتی توالت در انواع بسیار متنوع و با قیمت های بسیار متفاوتی در بازار موجود هستند. دلیل دوبار ذوب شدن شمش آلیاژ برنج ، خروج هوای درون شمش ها است تا بعد از تولید از ایجاد لعاب متخلل و زنگ زدگی درون لوله جلوگیری شود.رنگ لعاب در شیرآلات روشویی به صورت کوره ای می باشد. این برند برخلاف رویههای تولیدات امروزی حرکت می کند و ایدههای کلاسیک و البته بسیار زیبا در تولید محصولات خود به کار بسته است. اما امروزه به عنوان یک ابزار و تجهیزات تزئینی و زیبایی ساخته شده که البته هنوز کاربرد گذشته خود را دارد. گاهی افراد برای خرید و طراحی این ابزار و تجهیزات شیر آلات حساسیت به خرج می دهند که میتوان آن ها را به عنوان یک کالای لوکس به حساب آورد. برای مشاهده ، بررسی و خرید شیرآلات روشویی اینجا کلیک نمایید.

لینک خرید از فروشگاه آریان فراز:

https://arianfarazparsam.com/شیرآلات-بهداشتی-و-ساختمانی/

  • وب مستر