مدیر شبکه های اجتماعی

همه چیز در رابطه با شبکه های اجتماعی و اینترنت

مدیر شبکه های اجتماعی

همه چیز در رابطه با شبکه های اجتماعی و اینترنت

۸ مطلب در خرداد ۱۴۰۲ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰


حمایت از سالمندان باید به یک رویکرد اجتماعی تبدیل شود. همه باید بدانند که روند پیری نباید خطرناک و ترسناک باشد. افراد میانسال واقعا نباید سناریوی پیری باشند. پیری بخشی طبیعی از زندگی است. زندگی بخش های زیادی دارد که بیماری، ناتوانی و نیاز به مراقبت تنها بخشی از آن است. این زمانی حاصل می شود که افراد مسن از خدمات مراقبت با کیفیت بهره مند شوند. این وظیفه کودکان سالمند است که ویژگی های یک مراقب سالمند مناسب را بشناسند که کیفیت این خدمات را تضمین کند.

پرستاران مناسب برای سالمندان مشاغل پرستاری مهرپرور پارسیان

در اینجا 7 ویژگی یک پرستار ارشد مناسب آورده شده است.

صبر پرستار

مراقبت از پرستار سالمند

رفتار حرفه ای پرستار

تجربه پرستار سالمندان

کار یک پرستار مسن تر

مهربانی یک خواهر بزرگتر

ثبات روانی پرستاران سالمند

1- صبر پرستار پیر

از آنجایی که مراقبت از بیماران به ویژه بیماران مسن نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد، پرستار سالمند باید بتواند به حرف های بیمار گوش دهد، زیرا ممکن است سالمندان خیلی آهسته صحبت کنند یا تمرکز نداشته باشند. همچنین پرستار سالمند باید در درمان اعضای سالمند خانواده صبور باشد زیرا ممکن است وضعیت روحی خوبی نداشته باشند زیرا یکی از عزیزانشان نیاز به مراقبت 24 ساعته دارد.

2- مراقبت از پرستاران مسن

لازمه اصلی مشاغل مراقبت از سالمندان دقت در پیشگیری از حوادث است، زیرا می دانند افراد میانسال و سالمند بیمار بیشتر از جوانان مستعد ابتلا به بیماری های جدی مانند سرطان، آلزایمر و پوکی استخوان هستند. پرستار سالمندی که به شکایات او توجه می کند می تواند از بروز مشکلات جدی در سالمندان جلوگیری کند.

تخصص پرستاری واجد شرایط مرکز مراقبت پرستاری مهرپرور

3- رفتار حرفه ای پرستاران

یک مراقب خوب سالمندان کسی است که به خانه شما می آید تا به شما کمک کند زندگی سالم تری داشته باشید. این فرد باید رابطه خوبی با کار خود داشته باشد.

رفتار صحیح با سالمندان شامل موارد زیر است:

زیاد تعطیلات نگیرید

کار را در روزهای برنامه ریزی شده متعهد کنید.

توانایی حضور در روزهایی که به کمک نیاز دارید.

نباید در تعطیلات ناپدید شود و در دسترس باشد.

در محل کار خود از تلفن و اینترنت خود سوء استفاده نکنید.

ورودی‌ها می‌توانند فوراً نیازهای شما را برآورده کنند.

اقدامات مورد نیاز برای مشتری باید به درستی انجام شود.

هر عمل سطحی که قابل مشاهده نباشد ممکن است نشان دهنده عدم مداخله نیرو باشد.

4- سابقه پرستاری مسن

مرکز خدمات پرستاری شما را با یک پرستار با کیفیت مناسب که می تواند از سالمندان مراقبت کند، هماهنگ می کند. مراقبت از سالمندان شامل استحمام، حضور، مدیریت پزشکی و مالی سالمندان است. وظیفه مراقبت باید به این مسائل به شیوه ای کارآمد و دقیق رسیدگی کند. با پرستار ارائه شده توسط مرکز وقت بگیرید و سوالات مصاحبه مناسب را بپرسید. در صورت امکان، کیفیت خروجی مناسب را با کودکان بزرگتر بررسی کنید.

مرکز خدمات پرستاری مهرور پرشین پرستار ارشد مناسب در منزل

5- ایجاد پرستار مسن

مراقبت از سالمندان مبتلا به بیماری آلزایمر و زوال عقل نسبت به سایر سالمندان دشوارتر است و پرستاران باید در پاسخ به نیازهای عاطفی و جسمی این سالمندان خلاق باشند تا افراد غیر مراقب بتوانند پیشرفت را کاهش دهند. از بیماری در افراد مسن هنر درمانی برای کمک به افراد مسن مبتلا به زوال عقل به خوبی پاسخ می دهد. یک پرستار ارشد می تواند با افراد مسن مبتلا به زوال عقل طراحی و نقاشی کند.

6- مهربانی پرستار سالمند

اکثر بیماران سالمند در آخرین مرحله زندگی خود هستند و ممکن است نیازی به بستری نداشته باشند اما در خانه غیرفعال هستند و در آخرین مرحله زندگی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و در این شرایط کمک یک پرستار سالمند مناسب ضروری است. در این شرایط نیز سالمندان بیمار نمی توانند به تنهایی به دستشویی بروند و ممکن است دچار بی اختیاری ادرار شوند. همه این مشکلات جسمانی که آنها با آن مواجه هستند به این معنی نیست که آنها احساس غرور، شرم و نیاز به استقلال را از دست داده اند. یک پرستار سالمند خوب باید حس شفقت و مهربانی داشته باشد و با تواضع با سالمندان رفتار کند، حتی اگر سالمندان در هنگام نیاز به کمک پرخاشگر باشند.

 

7- ثبات عاطفی پرستار سالمند


سالمندان بیمار به راحتی دچار سردرگمی و سردرگمی می شوند و لازم است در برخورد با آنها رویکردی یکپارچه اتخاذ شود و پیام های متناقض به آنها داده نشود. اگر مراقبان سالمند ثبات عاطفی داشته باشند و رفتار خود را تغییر ندهند، به سالمندان خود احساس آرامش و امنیت می دهند و این امر باعث می شود که بیمار راحت تر با مشکلات و مسائل پزشکی خود کنار بیاید. در صورتی که وضعیت جسمی و جسمی سالمندان پایدار نباشد و همچنان رو به وخامت باشد، در برخی موارد امیدی به بهبود مجدد وضعیت سالمندان نیست، در این شرایط پرستار سالمند با تقویت و حفظ روحیه سالمندان، باعث تقویت و حفظ روحیه سالمندان می شود. ارسال پیام های مثبت پیام ها. ویژگی های ذکر شده در مورد پرستار سالمند کمک زیادی به حفظ آسایش و آسایش سالمندان می کند.

راهنمای استخدام مراکز مراقبت در منزل سالمندان

امروزه بسیار مهم است که همه جوانب استخدام پرستار سالمند برای سالمندان در خانه را به دقت در نظر بگیرید. موارد زیادی وجود دارد که پرستاران بدون مجوز وزارت بهداشت وارد منازل شرکت های پرستاری شده و مرتکب جرم می شوند. برخی از شرکت های خدماتی قول می دهند که نظافتچی یا پرستار را برای کودکان و سالمندان بفرستند، صفحات تاریخ همچنین حاوی اخبار مربوط به پرستارانی است که مرتکب جرم می شوند، زیرا کار آنها به شدت کنترل نمی شود. نیروهایی که به عنوان پرستار به خانه ها فرستاده می شوند ممکن است مجرمانی با لباس مبدل و هویت جعلی باشند.

4 نکته طلایی برای استخدام پرستار سالمند عالی

برای یافتن یک پرستار ارشد، ابتدا به آنچه نیاز دارید و از یک پرستار می خواهید بدانید، سپس در مصاحبه با پرستار، از سوابق و توانایی های او مطلع شوید و سپس بر اساس اطلاعاتی که دارید، پرستار را ارزیابی کنید. شما همچنین می توانید این فعالیت را در هنگام استخدام یک پرستار اطفال یا یک پرستار بیمار در نظر داشته باشید.

برای استخدام پرستار ارشد مناسب از مراکز پرستاری، موارد زیر را در نظر بگیرید:

انتخاب مناسب نیروی اعزامی

مراقبت صحیح از سالمندان

عدم نظارت بر استخدام

باید گواهی سابقه خوب داشته باشد

مراقبت از سالمندان در منزل مرکز خدمات پرستاری مهرپرور پارسیان

می توانید مجوز آنها را در وب سایت مرکز بررسی کنید. همچنین افرادی که برای نگهداری از کودکان یا والدین سالخورده در منزل نیاز به پرستار دارند باید با این موسسات تماس گرفته و یا تلفنی با آنها تماس بگیرند. متاسفانه تعداد مراکز نگهداری از کودکان و سالمندان بدون مجوز وزارت بهداشت کم نیست و مانند قارچ در حال رشد هستند. شرایط ثبت این مراکز نیز مانند بسیاری از شرکت های خصوصی دیگر کشور به هیچ وجه پیچیده نیست و برخی سازمان ها به راحتی به متقاضیان مجوز می دهند. ثبت این مراکز از طریق سازمان ثبت شرکت ها انجام می شود و در این شرایط مرجع ذی ربط که وزارت بهداشت است قادر به نظارت بر فعالیت این مراکز نخواهد بود مگر زمانی که مردم از مراکز شکایت کنند. بدون مجوز این وزارتخانه در ساعات کاری این مرکز در مراکز مستقر شود.

انتخاب درست نیروی اعزامی

مراکز دارای مجوز از وزارت بهداشت و خدمات پرستاری چندمنظوره دارای کلیه شرایط استخدام پرستار سالمند از قبیل شناسنامه، کارت ملی، تاییدیه یا ضامن معتبر بوده و تمامی افراد باید دارای شناسنامه باشند. از آنجا که هر پرستار باید حدود 50 میلیون دلار به شرکت شهادت دهد، آنها باید اوراق قرضه و سوگندنامه های حمایتی خود را امضا کنند. اگر پرستاری که به مکانی فرستاده می‌شود، اقدام به سرقت از منزل آن شخص کند، پرستاران سوگند یاد می‌کنند که این کار از طریق این قبض انجام می‌شود.

از سالمندان به درستی مراقبت کنید

متأسفانه برخی از شرکت های خدماتی که واقعاً نباید پرستار بچه برای سالمندان و کودکان بفرستند برای دریافت مجوز اقدام می کنند و آنهایی که نظافتچی خانه می فرستند شرکت خود را برای مشروعیت بخشیدن به فعالیت خود ثبت می کنند، اما حقیقت این است که بهزیستی عملاً نمی تواند. سازمان ثبت شرکت ها به جای سنجش شایستگی کلی این شرکت ها، بر فعالیت های این شرکت ها نظارت می کند. با توجه به وجود چنین مواردی، گاهی با وجود این اسناد و سفته، افراد سودجو همچنان از سمت پرستاری و مراقبت از کودک و سالمند سوء استفاده می کنند. نظارت مستمر بر کار پرستاران از وظایف مرکز می باشد.
 

 

آشنایی با ویژگی های یک پرستار مناسب برای سالمندان

یکی از مهمترین وظایف یک پرستار سالمند مناسب، برقراری ارتباط صحیح با سالمندان و سالمندان است. پرستار سالمند در خانه باید بتواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد و همچنین به سالمندان کمک کند. سالمندان بسته به سن و شرایط جسمانی نیازهای خاصی دارند. یک پرستار سالمند مناسب برای برآوردن این نیازها باید دارای ویژگی های خاصی باشد. اگر مراقبت از سالمند به درستی انجام نشود، می تواند صدمات جبران ناپذیری به عزیزان شما وارد کند. اگر قصد استخدام پرستار سالمند در منزل را دارید، بهتر است ویژگی های پرستار سالمند را بدانید.

 

مراجعه به سایت: https://avalsafiresalamat.com/پرستار-سالمند/

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰

چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

چرا باید با روانشناس مشورت کنیم؟

زندگی امروز مانند یک جاده پر دست انداز است که در آن همه ما با موقعیت های دشوار و چالش برانگیز روبرو هستیم حقیقت این است که بین افراد مختلف تفاوتی وجود ندارد. همه ما به نوعی با مشکلات خود دست و پنجه نرم می کنیم با این حال، ما یاد گرفته ایم که همیشه قدر آنچه را داریم بدانیم. مثلاً می دانیم که هیچ نعمتی با ارزش تر از سلامتی نیست حالا شما فکر می کنید که سلامتی فقط محدود به سلامت جسمی است؟ آیا فقدان بیماری جسمانی نشانه سلامت کامل در هر یک از ماست؟ طبیعی است که پاسخ این سوال «نه» است.

چرا باید با روانشناس مشورت کرد؟

در واقع سلامت با تعریف صحیح خود شامل تمامی ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و حتی اقتصادی می شود. در واقع نمی توانیم خود را در سلامت کامل بدانیم حتی اگر روابط اجتماعی یا موقعیت مناسبی در جامعه نداشته باشیم. بنابراین اصطلاح "سلامت" معنای بسیار گسترده تری نسبت به بدن انسان دارد. یکی از مهم ترین جنبه های سلامت، سلامت روانی و روانی ماست، اما این امر تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. با توجه به نقش مهم و اساسی این جنبه از سلامت در کیفیت زندگی، پس از این مقاله به دلایل و پیامدهای مراجعه به روانشناس توجه کنید.

چرا باید به روانشناس مراجعه کرد؟

روانشناس کیست؟

روانشناسی آنقدر رشته گسترده است که هر یک از شاخه های آن را می توان به طور جداگانه معرفی و توضیح داد. با این حال، ما یک توصیف واضح و قابل درک از رشته روانشناسی ارائه می دهیم. همانطور که گفته شد سلامت روح و روان بسیار مهم است; زیرا می تواند کیفیت زندگی را به کلی تغییر دهد. خود را در موقعیتی تصور کنید که دائماً نگران هستید و ذهن شما برای مدت طولانی مشغول انجام کارهای کوچک است. آیا می توانید زندگی خوبی داشته باشید؟ در موارد دیگر، ممکن است احساس دائمی غمگینی را تجربه کنید که به نظر نمی رسد از آن دور شوید. آیا با این شرایط می توانید از لحظات خوب زندگی لذت ببرید؟ واضح است که با وجود چنین شرایطی، انسان نمی تواند زندگی خوبی داشته باشد. در حال حاضر افراد در رشته روانشناسی برای درمان این شرایط، بحث درباره افکار و رفتارها و حل این مشکلات با مطالعه فرآیندهای مغزی مطالعه می کنند. به طور کلی روانشناسان می توانند مشاغل مختلفی داشته باشند که در زیر به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

الگوهای رفتاری و ذهنی را بررسی کنید

شناسایی اختلالات روانی

روانکاوی و روان درمانی

انجام آزمایشات در زمینه سلامت روان

تحقیق در این زمینه

آموزش روانشناسی به دانش آموزان

آنچه در ذهن بسیاری از افراد به عنوان یک روانشناس تثبیت شده است در واقع یک روانشناس بالینی است که با مراجعان صحبت می کند و سعی می کند مشکلات و مسائل آنها را درمان کند. برخی از روانشناسان فقط می توانند در زمینه آموزش و پژوهش فعالیت کنند و نمی توانند وارد بستر شوند. در ادامه به بررسی ویژگی های یک روانشناس خوب و دلایل صحبت از یک روانشناس می پردازیم.

تفاوت روانشناس و روانپزشک

سوال رایجی که مردم می پرسند تفاوت بین روانشناس و روانپزشک است. باید بدانید که یک روانشناس دارای مدرک روانشناسی است و سپس می تواند تحصیلات عالیه را دنبال کند. روانشناسان سعی می کنند با استفاده از تکنیک های درمانی مانند صحبت کردن و تجزیه و تحلیل داده ها، مراجعین را درمان کنند. از سوی دیگر، روانپزشک کسی است که پس از یک دوره هفت ساله در رشته پزشکی عمومی، روانپزشکی می‌خواند تا بتواند بیماران را با دارو و سایر روش‌های درمانی درمان کند. به طور کلی اولین قدم در درمان مشکلات روانی مراجعه به روانشناس و به دنبال آن روانپزشک است. در بیشتر موارد، هر دو باید به طور همزمان درمان شوند.

چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

چه زمانی باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

یکی از مشکلات اساسی در جوامع به خصوص جامعه ما این باور غلط است که باید به روانشناس مراجعه کرد. بسیاری از مردم فکر می کنند که فقط کسانی که مشکلات روانی حاد دارند باید به بهترین روانشناس در تهران مراجعه کنند. این در حالی است که مراجعه همه اعضای خانواده به یک روانشناس خوب می تواند کیفیت زندگی افراد را تا حد زیادی بهبود بخشد. روانشناس به شما کمک می کند گره های ذهنی خود را باز کنید و از شر مشکلات و افکار آزار دهنده خلاص شوید. بنابراین، مراجعه به روانشناس نباید موجب شرمساری و خجالت شود و از دیگران پنهان نباشد; زیرا کاملا طبیعی است و هیچ برچسبی به شما نمی زند. بیایید نگاهی به شرایطی بیندازیم که در آن باید با روانشناس مشورت کنید.

خواب مشکلات مربوط به غذا و فعالیت بدنی

بسیاری از تعارضات روانی می توانند تأثیر مستقیمی بر رفتار افراد داشته باشند. حتی بیشتر اوقات، مشکلات روانی در نهایت منجر به مشکلات جسمی جدی می شود. تغییر در عادات خواب و غذا خوردن دو شاخص مهم مشکلات سلامت روان و مشکلات روانی است. افراد مبتلا به استرس و اضطراب زیاد معمولا زیاد نمی خوابند و ممکن است تمام شب را بیدار بمانند. آنها همچنین اشتهای زیادی برای غذا نشان می دهند. از سوی دیگر، افراد افسرده تمایل بیشتری به خواب دارند. اما تا حد امکان کم بخورید. با مطالعه این موارد می توان مشکلات انسان را بررسی کرد.

ضربه روانی

اگر اخیراً ضربه روحی و روانی را تجربه کرده اید، بهتر است با کمک بهترین روانشناسان بر این شرایط سخت غلبه کنید. مشاوره با روانشناس به شما کمک می کند تا بر اندوه خود غلبه کنید و در مدت زمان کوتاهی به زندگی عادی بازگردید.

ناتوانی در برقراری ارتباط با افراد جدید و حفظ روابط

اگر ارتباط سالم و موثری با دیگران ندارید، حتما به روانشناس مراجعه کنید. ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران می تواند نشانه ای از مشکلات رفتاری و عاطفی باشد که با جلسات روان درمانی قابل بهبود است. مشکل در برقراری ارتباط با دیگران می تواند تأثیر مضاعفی بر تنش روانی داشته باشد.

مشکل در مدیریت احساسات

اگر احساسات مختلف در وجود شما به شدت نمایان است، ممکن است در طول زندگی با مشکلات ناشی از این مشکل مواجه شوید. عصبانیت بیش از حد و عدم توانایی در کنترل خشم یک عامل مخرب در روابط است که به بسیاری از عزیزان شما آسیب می رساند. اگر مدام نگران و غمگین هستید، باید به مرکز بهداشت روان مراجعه کنید و مشکل را حل کنید.

برخی از موارد ذکر شده در این بخش، مشکلات رایج و نشانه هایی از چالش ها و مشکلات روحی و روانی است که در بسیاری از افراد دیده می شود. اما نباید آنها را جدی گرفت. علاوه بر این، علائم بسیار دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

ویژگی های یک روانشناس خوب

تا اینجا در مقاله به اهمیت مشاوره با روانشناس و زمان صرف آن پرداخته ایم. حال بد نیست ویژگی های یک روانشناس خوب را بشناسید و در نهایت بهترین روانشناس را پیدا کنید و به او مراجعه کنید. در زیر به اختصار به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

یک روانشناس خوب ابتدا باید خودش را خوب بشناسد. روانشناسان تا زمانی که نتوانند بر مشکلات خود غلبه کنند نمی توانند به دیگران توصیه و درمان کنند. همیشه به دنبال یک روانشناس موفق باشید تا بهترین روانشناس را پیدا کنید.

خوب است یک روانشناس به طور مداوم آخرین آموزش ها را در زمینه تخصصی خود بیاموزد. اطلاعات و دانش بیشتر می تواند به بهبود توانایی روانشناسان برای درمان مراجعان کمک کند.

یک روانشناس خوب باید با مشتریانش همدلی کند و بدون تعصب با آنها رفتار کند.

روانشناسان نباید مشتریان خود را قضاوت کنند. در عوض، آنها باید حرف های خود را بفهمند و شرایط را درک کنند.

روانشناسان خوب هنر گوش دادن فعال را می دانند. او باید بتواند به گونه ای مکالمه را ادامه دهد که مشتری به ادامه گفتگو علاقه نشان دهد و تمام سرنخ های ذهنی خود را نشان دهد.

چگونه یک روانشناس خوب و با تجربه پیدا کنم؟

اگر به دنبال فردی هستید که تمام خصوصیاتی که در قسمت قبل توضیح داده شد را داشته باشد و با دانش خود به شما گوش دهد و شما را راهنمایی کند، باید از همین حالا به دنبال یک روانشناس خوب باشید. اگر یک روانشناس خوب نمی شناسید، وب سایت دکتر یاب می تواند به شما در یافتن بهترین روانشناس کمک کند. در وب سایت دکترآب می توانید لیستی از بهترین روانشناسان و پزشکان مورد نظر خود را با مشخص کردن تخصص پزشک یا روانشناس و همچنین شهر محل اقامت بیابید.

هر یک از پزشکان و روانشناسان صفحه مخصوص به خود را در این سایت دارند که در آن اطلاعات، شماره تماس، آدرس مطب و نظرات مشتریان درج شده است. بعد از انتخاب روانشناس می توانید با چند کلیک ثبت نام آنلاین کنید و از دردسر ثبت نام خلاص شوید.
 

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰


زیبایی و سلامت پوست صورت و بدن بسیار مهم است، چیزی که خانم ها، آقایان و حتی کودکان باید از آن مراقبت کنند. روش های مختلفی برای محافظت از پوست صورت وجود دارد که یکی از بهترین روش هایی که امروزه در این زمینه استفاده می شود، پوست صورت است. فیشال یک روش تخصصی برای پاکسازی پوست است که در آن مشکلات مختلف پوستی برطرف شده و از هر طرف از پوست مراقبت می شود. نتایج این روش به گونه ای است که اکثر متخصصان پوست و زیبایی به بیماران خود دستور می دهند تا آن را در برنامه مراقبت از پوست صورت خود قرار دهند. لازم به ذکر است که افزایش تقاضا برای استفاده از این روش باعث شده افراد زیادی به دنبال آموزش پاکسازی پوست و انتخاب آن به عنوان شغل باشند.


آموزش مراقبت از پوست

پاکسازی پوست روشی است که در مراحل مختلف بدون تهاجم، درد و خونریزی انجام می شود و روشی کاملاً ایمن و راحت است که همه می توانند از آن استفاده کنند. تمامی مشکلات و مسائل پوستی مانند: آکنه، جوش سرسیاه، سرسفید، آلودگی سطحی و عمقی پوست، لکه های پوستی و ... با این روش برطرف می شود. و باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود. علاوه بر این با این روش می توانید پوست را آبرسانی و پوست را جوان کنید، تمامی این مراحل در فازهای مختلف صورت حاصل می شود و تمامی این مراحل در آموزش ویژه پاکسازی پوست به هنرجویان آموزش داده می شود.


تکنیک های مختلف آموزش شستشوی صورت

پاکسازی صورت را می توان با روش های مختلفی یاد گرفت که هر کدام از این روش ها شرایط خاص خود را دارند و با یکدیگر متفاوت هستند. هر یک از رژیم های آموزشی پوست صورت که می توانید دنبال کنید شامل موارد زیر است:

آموزش مخصوص پاکسازی پوست

آموزش تخصصی پاکسازی پوست در مراکز معتبر زیبایی برگزار می شود که آموزش مراقبت از صورت را برگزار می کنند. این روش دارای بهترین شکل تربیت بدنی است که به صورت کاملا حرفه ای به شما آموزش داده می شود و در پایان دوره می توانید نمره خوبی کسب کنید که با آن وارد بازار کار شوید. در واقع آموزش تخصصی نظافت را می توان برای افرادی مناسب دانست که قصد دارند آرایش صورت را به عنوان یک حرفه انتخاب کنند و در سالن های زیبایی مشغول به کار شوند. در ضمن افرادی که قصد فعالیت در این حرفه را در خارج از کشور دارند باید حتما در دوره های تخصصی نظافت شرکت کنند. همچنین آموزش پاکسازی پوست در آرایشگاه مرتبط با این گزینه وجود دارد زیرا ماسک ها مخصوص مشتریان در آرایشگاه ساخته شده اند و کسانی که می خواهند در آرایشگاه کار کنند باید آموزش پاکسازی پوست را در آرایشگاه که همان دوره تخصصی صورت می باشد، بگذرانند.


تمرین پاکسازی پوست صورت ایرانی

آموزش تمیز کردن پوست با دستگاه

اغلب برای تمیز کردن پوست از دستگاه هایی مانند میکرودرم ابریژن استفاده می شود که نیازی به انجام دستی عمل نیست و رفع آکنه از طریق دستگاه انجام می شود که در نهایت منجر به انجام روش های بهتر و راحت تری می شود. با این حال، او یکی از روش های دیگر انتخاب شده توسط آموزش برای تمیز کردن پوست با ابزار است. اکثر مراکز زیبایی برگزار کننده دوره آموزش صورت به داوطلبان آموزش می دهند که چگونه پوست خود را با دستگاه تمیز کنند و در صورت نیاز می توانند از دستگاه برای تمیز کردن پوست خود استفاده کنند. در نتیجه در صورت شرکت در دوره های ویژه پاکسازی صورت می توانید دوره پاکسازی صورت را با دستگاه تکمیل کنید.
 

 

آموزش پاکسازی پوست که می توانید در خانه انجام دهید

همچنین می توانید نحوه پاکسازی پوست خود را در خانه یاد بگیرید و با استفاده از موتور جستجوی گوگل و وب سایت های مختلف می توانید نحوه انجام آرایش صورت در خانه را بیاموزید. اما با این نوع تمرین می توانید خودتان آن را فقط در منزل انجام دهید و با این نوع تمرین نمی توانید در ناحیه صورت کار کنید. علاوه بر این باید بگوییم که آموزش صورت در منزل معمولا با استفاده از ابزار طبیعی و راه حل های بسیار تخصصی که استفاده نمی شوند انجام می شود. به عنوان مثال: در این درس ها یاد می گیرید که چگونه از روغن زیتون، ماست، روغن آرگان و ... برای تقویت پوست خود استفاده کنید و یا طرز تهیه و استفاده از ماسک قرمز را یاد بگیرید. در کل این روش برای رفع نیازهای شخصی شما مناسب است و می توانید با هزینه کم پوست خود را جوان سازی کنید.


روش های رایگان از بین بردن پوست

اگر برای یادگیری پوست صورت و دریافت این آموزش رایگان هزینه ای پرداخت نمی کنید، آموزش رایگان پاکسازی پوست برای شما مناسب خواهد بود. می توانید آموزش های رایگان را از طریق وب سایت ها بگذرانید یا از افرادی که مایلند این روش را به صورت رایگان به شما آموزش دهند به صورت رایگان یاد بگیرید.

در آموزش رایگان معمولا تمامی دستورالعمل ها و راهکارها آموزش داده نمی شود، اما نحوه انجام این کار به صورت مختصر و کلی به داوطلبان آموزش داده می شود. در نتیجه این روش و همچنین آموزش های مراقبت از پوست در منزل تا حدی قابل اجرا خواهد بود و امکان استفاده از این آموزش برای ورود به سالن زیبایی فراهم نمی باشد.


هزینه آموزش تخصصی پاکسازی پوست

با توجه به اینکه در بین روش های مختلفی که ذکر شد، آموزش تخصصی صورت بهترین و کامل ترین گزینه است، کسب اطلاع از هزینه آموزش تخصصی پاکسازی صورت برای بسیاری از هموطنان حائز اهمیت است. در این خصوص می توان گفت مراقبت از صورت و دوره های آموزشی آن در مراکز مختلف شرایط یکسانی ندارد و هر مرکز آموزشی در شرایط متفاوتی دوره های صورت را برگزار می کند. بنابراین برای اطلاع از هزینه این دوره ها ابتدا باید مرکز آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا از هزینه انجام این کار مطلع شوید. مسائلی که بر هزینه آموزش تخصصی پاکسازی صورت در هر مرکز زیبایی تاثیر می گذارد عبارتند از:

نام سالن زیبایی و سطح تجربه

گواهینامه ای که هر مرکز زیبایی در پایان دوره به هنرجویان اعطا می کند

مدت دوره های تحصیلی

معلمان و سطح تجربه و تخصص آنها

و...


آخرین کلمه

آموزش ویژه مراقبت از پوست بهترین راه برای کسانی است که قصد کسب درآمد از طریق مطالعه فیشال صورت و کار در سالن های زیبایی را دارند. اگر می خواهید این دوره های آموزشی را در شرایط خوبی بگذرانید، امکان ثبت نام در دوره های آموزش صورت در مرکز زیبایی صورت ایران را دارید. ایران فیشال یکی از بزرگترین و معتبرترین برگزارکنندگان آموزش صورت در ایران است که دوره های آن در شهرهای مختلف زیر نظر متخصصان مجرب برگزار می شود. اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید از طریق سایت مجموعه iranfacial.com و شماره تماس های درج شده در سایت کسب کنید.
 

مراجعه به مرجع: https://www.asriran.com/fa/news/892301/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%84

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰


از بین بردن سلول های مرده و ناخالصی های ایجاد شده روی پوست را پاکسازی پوست می گویند. پاکسازی پوست می تواند باعث شادابی و طراوت پوست شود و سلامت پوست را بسیار افزایش دهد. البته این بدان معنا نیست که از اثرات پاکسازی پوست غفلت می شود.فواید پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست باعث حذف سلول ها از لایه سطحی می شود. همچنین جوش های سرسیاه را از سطح پوست پاک می کند و مواد معدنی و اکسیژن را مجبور می کند تا به درم برسند. درم لایه داخلی است که در زیر سطح پوست قرار دارد. و این لایه حاوی کلاژن است بنابراین، تجدید سلول های پوست جوان کننده است.

در واقع برخی افراد برای درمان آکنه یا جوش های صورت و کاهش لکه های صورت و لکه های بارداری و حتی در برخی موارد برای کاهش منافذ پوست، پاکسازی پوست را پیشنهاد می کنند. پوست انسان به طور طبیعی چربی تولید می کند و این روغن برای محافظت از پوست در برابر اشعه خورشید و جلوگیری از تبخیر بیش از حد آب از پوست و خشکی استفاده می شود.

به طور کلی، مزایای پاکسازی پوست عبارتند از:

زیبایی و چشم نوازی را اضافه کنید

افزایش طراوت و درخشندگی پوست

درمان خطوط ریز و چین و چروک

افزایش اکسیژن رسانی پوست

ترمیم بافت های آسیب دیده پوستاهمیت پاکسازی پوست صورت

اگر روغن موجود در منافذ پوست با اکسیژن موجود در هوا مخلوط شود، می تواند باعث ایجاد کومدون یا جوش های سر سیاه شود.

راه های مختلفی برای از بین بردن این جوش های سر سیاه وجود دارد که بیشتر آنها چیزهای داخلی و موقتی مانند چسب یا اسکراب هستند.

بهترین درمان برای جوش های سر سیاه و سر سفید یا کومدون ها. این تخلیه کامل آنهاست. همچنین برای پاکسازی صورت شناخته شده است.

تخلیه کامل کومدون ها از تجمع و باقی ماندن چربی در فولیکول ها که زمینه ساز ایجاد جوش و آکنه های التهابی است جلوگیری می کند و همچنین باعث باز شدن منافذ پوست می شود.
 

 

عوارض پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه

متاسفانه برخی از افراد برای رفع مشکلات پوستی خود از خود درمانی استفاده می کنند.

که کاملا غیر علمی و اشتباه است و در آینده صدمات جدی و جبران ناپذیری به پوست وارد می کند.

هر نوع درمان روی پوست باید زیر نظر پزشک باشد تا عوارض غیرقابل پیش بینی روی پوست ایجاد نشود.

پاکسازی پوست یک روش رایج برای کاهش اثرات جای زخم است.

متاسفانه در برخی از آرایشگاه ها این عمل انجام می شود که در آرایشگاه ها بسیار اشتباه و ممنوع است.

امروزه بسیاری از آرایشگران که اطلاعات کافی در مورد ساختار، فیزیولوژی و آناتومی پوست ندارند وارد عرصه پوست و مو شده اند. این امر باعث ایجاد مشکلاتی در پوست افراد به خصوص خانم ها شده است. برخی از فضا و محل کار آرایشگاه ها سوء استفاده می کنند و به افرادی که برای کارهای زیبایی مراجعه می کنند، توصیه های پزشکی و پوست و مو ارائه می دهند. و به انجام لایه برداری شیمیایی یا پاکسازی پوست و غیره تشویق می شوند.

پاکسازی پوست یکی از کارهایی است که نباید در سالن ها انجام شود و باید زیر نظر متخصص پوست و مو انجام شود.

اما متاسفانه در برخی موارد این کار بدون حضور پزشک متخصص انجام می شود. در این صورت می توانید عوارض ناخوشایندی را پس از تمیز کردن پوست مشاهده کنید.پاکسازی پوست خوب است یا بد؟

بسیاری از افرادی که برای تمیز کردن پوست خود به آرایشگاه مراجعه می کنند، افراد مستعد آکنه هستند.

در صورتی که آرایشگر اصول اولیه مراقبت از پوست را نمی داند و به بهانه پاکسازی و ویتامین درمانی از کرم های مختلف، سنگین و چرب روی پوست استفاده می کند.

حتی می تواند باعث تحریک شدید جوش ها شود که سلامت پوست را تهدید می کند.

امروزه درمان های صورت به طور گسترده در سالن ها تبلیغ می شود.

این شامل ماساژ پوست، بخور دادن و استفاده از کرم های لایه بردار است.

بعد از این مرحله، مرحله بعدی از بین بردن آکنه زیر پوست است.

هنگام پاکسازی پوست، افراد در ابتدا احساس بهتری دارند و پوستی درخشان و شاداب دارند، این احساس موقتی است و عوارض جانبی پاکسازی پوست مشاهده شده است.

در برخی موارد، قرمزی و بثورات پوستی پس از پاکسازی پوست ظاهر می شود.

افرادی که پوست خشک و حساسی دارند بیشتر احتمال دارد عوارض جانبی این پاک کننده پوست را تجربه کنند.

این قرمزی می تواند مدت زیادی طول بکشد. در افرادی که پوست مستعد آکنه دارند، در برخی موارد باعث تشدید ضایعات می شود.

تمیز کردن با اتومایزر:

همچنین در برخی موارد ممکن است آرایشگرانی را ببینید که از بخور برای تمیز کردن پوست افراد دارای پوست چرب استفاده می کنند.

که یکی از رایج ترین روش های پاکسازی پوست است.

در حالی که افراد دارای پوست چرب سیگار کشیدن صورت شما منافذ پوست را باز می کند. و در هفته های بعد آکنه بیشتری ایجاد کند

 

برای جلوگیری از عوارض پاکسازی پوست می توانید با توصیه متخصص پوست از کرم لایه بردار مناسب استفاده کنید.

علاوه بر این عوارض پاکسازی پوست با پاکسازی علمی و ویژه پوست نیز کاهش می یابد و در آینده پوست آسیبی نمی بیند.


برای پاکسازی صورت چه کنیم؟

با توجه به مطالب فوق می توان نتیجه گرفت که پاکسازی صورت فوایدی مانند جوانسازی و جوانسازی پوست دارد. اما از طرفی می تواند آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد کند زیرا افراد غیرحرفه ای این کار را انجام می دهند. در این میان مراجعه به متخصصین پوست و استفاده از لایه بردارها برای از بین بردن پوست می تواند یک راه حل علمی باشد. به دلیل استفاده از مواد دارویی آسیب کمتری به پوست وارد می کنند. اگرچه این روش زمان بر است، اما بهترین راه برای جلوگیری از مشکل پاکسازی پوست است و روشی کاملا علمی است که در تمام دنیا استفاده می شود.

فقدان پزشک حرفه ای در آرایشگاه ها اغلب مشکلات جدی در هنگام شستشوی پوست ایجاد می کند.

عدم آگاهی افراد غیرحرفه ای در مورد پوست می تواند در نهایت منجر به عدم دریافت نتایج مورد انتظار از پاکسازی پوست شود.

پاکسازی پوست باید بر اساس نوع پوست، پوست چرب، خشک و مختلط انجام شود. و هنگام تمیز کردن پوست نیازی به پاک کردن تمام چربی ها ندارید.

برای داشتن پوستی زیبا و سالم به روغن های معمولی پوست نیاز دارید، حتما پس از پاکسازی با توجه به نوع پوست خود از کرم های مرطوب کننده و مغذی استفاده کنید. اگر سبوم از ناحیه طبیعی باشد. باعث ایجاد جوش و کومدون می شود.

پوست چرب بعد از مدتی منافذ را باز کرده و شبیه پوست پرتقال می شود، پاکسازی پوست و شستن روزانه آن از باز شدن منافذ جلوگیری می کند.بعد از پاکسازی از پوست مراقبت کنید.

بهتر است دستورات متخصص خود را پس از درمان پاکسازی پوست برای کاهش جای زخم و قرمزی صورت دنبال کنید.

بهتر است صورت خود را با فوم و کرم آکنه تمیز کنید.

تا چند روز بعد از شستن پوست از شیر پاک کننده استفاده نکنید.

به خاطر داشته باشید که پوست بین 48 تا 72 ساعت پس از پاکسازی بسیار حساس است. به همین دلیل از اسکراب ها و لایه بردارهای خشن استفاده نکنید.

چندین روز صورت خود را با دقت بشویید.

پوست را تا چند روز پس از پاکسازی در معرض نور خورشید قرار ندهید. اگر در معرض اشعه های مضر خورشید هستید، از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.

تا چند روز پس از پاکسازی پوست از ماساژ دادن و کشیدن پد و پنبه روی صورت خودداری کنید.

قبل از تمیز کردن پوست در دوران بارداری و شیردهی، بهتر است با پزشک مشورت کنید.
 

 

مراجعه به صفحه مقاله: آموزشگاه فیشیال پوست در تهران fatemehhabashi.com

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰

خدمات تدریس خصوصی استادبانک کدامند؟

آیا بهترین چیزی است که می توانید از معلم خود امیدوار باشید تا بر نقاط ضعف خود غلبه کنید و در آزمون موفق شوید؟ آیا به این فکر کرده اید که چگونه می توانید در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن به پیشرفت علمی مورد نظر خود برسید؟ برای رسیدن به سطح علمی مناسب و موفقیت در مهمترین آزمون های مدرسه، رقابتی و دانشگاهی چه روش هایی لازم است؟

پاسخ به همه این سوالات می تواند شما را به انتخاب راه درست برای یادگیری زبان سوق دهد. پاسخ تمام این سوالات را در مجموعه ما بهتر و دقیق تر از هر مرجع دیگری خواهید یافت. 5 دقیقه وقت بگذارید و این مطالب را تا انتها بخوانید، سپس پاسخ این سوالات اساسی را خواهید داشت.

معلم خصوصی؛ راه کوتاه برای یادگیری

گاهی اوقات راه های گران قیمت را برای رسیدن به موفقیت انتخاب می کنیم. به عنوان مثال، برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر، ممکن است بهتر باشد به جای آن به یک آموزشگاه زبان برویم. اما ما فکر نمی کنیم این سریع ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. این تصمیم اشتباه می تواند هزینه های زیادی را برای ما در بر داشته باشد، زیرا برای تکمیل آموزش زمان زیادی می برد و ما باید سال ها برای این روش آموزشی هزینه کنیم.

اما اگر راه میانبری برای آکادمی وجود دارد، چرا باید به یک مدرسه گران قیمت (از نظر زمان، انرژی و پول) بروید؟ اگر بتوانید از یک معلم خصوصی کمک بگیرید، آسان تر و با شهریه مشابه یا ارزان تر از مدرسه است. آموزش های شخصی ما کوتاه ترین و بهترین راه برای یادگیری است.

سایت خصوصی آموزش زبان ما برای هر موضوع و مهارتی که ممکن است با آن مشکل داشته باشید یک معلم متخصص مانند معلم ریاضی پیدا کرده است تا روند یادگیری را کوتاه کند و به سطح مورد نیاز توسعه زبان برسید. اگر از روند استخدام معلم در مجموعه خود و یا دوره ها و مهارت های زیادی که در این مجموعه خدمات آموزشی گنجانده شده است بگوییم، قطعا شگفت زده خواهید شد.

جذب معلمان توانمند

اگر می خواهید زبانی را خارج از بسترهای یادگیری حرفه ای و قابل اعتماد یاد بگیرید، پیدا کردن معلمان حرفه ای دشوار است. مجموعه هایی مانند گروه آموزشی ما یافتن معلم مورد نظر خود را از بین بیش از 2000 مربی فعال و واجد شرایط آسان می کند. برای سهولت در گزینش، همه معلمان را با آزمون های ویژه خود مورد آزمایش قرار دادیم. به عنوان مثال، ما تمام سوابق تحصیلی این اساتید در مدارس مختلف را بررسی کردیم و میزان موفقیت آنها را در افزایش تعداد دانش آموزان مسلط بررسی کردیم. اساتید ما فقط به معلمان زبان فعال ما اجازه تدریس دروس مرتبط با رشته خود را می دهند، رشته ای که سالها سابقه تدریس در آن را دارند.

تمام رتبه‌بندی‌ها و فاکتورهای گفتاری به شکل ستاره‌ها و سطوح در پروفایل هر معلم نشان داده می‌شوند. رزومه و بخش سابقه کاری معلم بر بررسی ها و رتبه بندی ها تاکید دارد، زیرا به راحتی می توانید بخش مشخصات معلم را در پروفایل مشاهده کنید.

برای یادگیری با یک معلم خصوصی آشنا شوید

شناخت و اعتماد به یک معلم شخصی کار آسانی نیست. اطلاعات و مطالعه خاص هر معلم در دسترس نیست.ساده و قابل اعتماد. هیچ موسسه یا مدرسه ای نمی تواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذارد. اما در مجموعه ما می توانید قبل از اولین جلسه مطالعه با استاد خود به خوبی آشنا شوید.

می توانید با استفاده از بخش نظرسنجی از دانش آموزان قبلی معلم و میزان رضایت آنها از تحصیلات معلم، تاریخچه و سبک تدریس معلم را بررسی کنید. شما می توانید با استفاده از قسمت بیوگرافی ها، سوابق تحصیلی هر استاد و اطلاع از رتبه و ستاره استاد در جلسات تدریس خصوصی، میزان تجربه و سطح تحصیلات این استاد را بررسی کنید. در واقع، ما تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده ایم تا بفهمید کدام معلم خصوصی را می خواهید که مزیت این پلت فرم آموزش زبان خصوصی با کیفیت بالا است.

هزینه کلاس های خصوصی برابر با بودجه دانشجو می باشد

بسیاری از والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که آیا هزینه کلاس های خصوصی زبان ارزش تدریس معلم را دارد؟ آیا روش تدریس معلم مورد نظر ارزش پرداخت شهریه را دارد؟ با محدوده ما می توانید مطمئن باشید که با توجه به مهارت و توانایی معلم مورد نظر خود هزینه پرداخت می کنید. مؤسسه آموزشی ما معلمان را بر اساس مهارت و توانایی تدریس تعیین می کند و بر اساس این مهارت ها، شهریه دوره ها را تعیین می کنند.

علاوه بر این، اگر قیمت و نرخ کلاس های خصوصی به اندازه کیفیت آموزش معلم برای شما مهم است، می توانید معلم خصوصی مورد نظر خود را در رتبه بندی معلم زبان در وب سایت ما انتخاب کنید. ستاره های تا پنج ستاره و VIP بر اساس فایل های تربیت معلم تعیین می شود.

آموزش کلیه مهارت های تحصیلی

چه درس ها و مهارت هایی نیاز دارید که یک مربی شخصی به شما بیاموزد؟ در هر صورت ما با شما هستیم. مجموعه ما می تواند شامل معلمان واجد شرایط ابتدایی و متوسطه برای موضوعاتی مانند درس فیزیک و امتحانات باشد. مجموعه ما شامل معلمان حرفه ای برای اکثر دوره های دانشگاه نیز می باشد. ما می‌توانیم با آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی و انواع نرم‌افزار به شما در یافتن شغلی مفید کمک کنیم.

همچنین مجموعه ما معلمان حرفه ای زبان را به شما پیشنهاد می کند تا بتوانید در آمریکا و کانادا کمک هزینه تحصیلی دریافت کنید، در آزمون های آیلتس و تافل نمرات بالایی کسب کنید، در مصاحبه های شغلی موفق شوید و یا در کار و تحصیل خود موفق باشید. مجموعه ما با برقراری ارتباط با زبان های امروزی و رایج دنیا، خدمات آموزشی ساختاریافته ای را برای تمامی دوره های آموزشی پایه و تمامی مهارت های کاربردی مانند نرم افزار، زبان های خارجی، برنامه نویسی و موسیقی ارائه می دهد.

مسیر موفقیت تحصیلی را با اسدبانک دنبال کنید

اگر از خدمات آموزشی مجموعه ما استفاده می کنید، علاوه بر درخواست درس و درس از معلم خصوصی، می توانید از خدمات دیگر مجموعه ما برای مثال دسترسی به یک مجله آموزشی ویژه برای مطالعه مقالات و موضوعات علمی در زمینه های مختلف استفاده کنید. . همچنین می توانید به راحتی یک معلم خصوصی یا یک درس آنلاین خصوصی را انتخاب کنید. کتابخانه ما برای دسترسی شما به منابع مطالعه و نمونه سوالات امتحانی طراحی شده است.

برای موفقیت در تحصیل یا رسیدن به موقعیت های بالا همین الان اقدام کنید. از آنجایی که مجموعه ما مجموعه ای قابل اعتماد است و آماده رفع هر گونه شک و شبهه ای از شما هستیم.با ما خواهید دانست که میل ممکن است فقط به یک طرح مشترک نیاز دارید. برای بهترین نتیجه، خیلی دیر شروع کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. خدمات پشتیبانی ما همیشه در اختیار شماست تا راه حل های شما را به راحتی پیاده سازی کنیم.
 

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰استفاده از کد پی اچ پی در ویجت ها یکی از راحت ترین و انحصاری ترین قسمت های سیستم وردپرس است که می توانید در آن جابجا شده و با کشیدن منوهای مختلف ایجاد کنید. شما به راحتی می توانید rss را وارد کنید، هر متنی را که می خواهید قرار دهید و لینک هایی را با دسته ها نمایش دهید. برای این منظور، بلاگتون افزونه ای را معرفی می کند که کار شما را آسان تر می کند، پس با ما همراه باشید.PHP Code Key یک افزونه بسیار ساده و کاربردی است

با نصب و فعال سازی این افزونه وردپرس، ویجتی به نام PhP دریافت می کنید که می توانید آن را بکشید و در منوی خود رها کنید تا کد php را به مناطق خاصی اضافه کنید.

چگونه افزونه PHP Code Widget می تواند به ما کمک کند

باید گفت که برخی از افزونه ها و امکانات اضافه شده در وردپرس فاقد ویجت هستند و می توانید با هک و درج آن ها در ویجت از آن ها در ویجت استفاده کنید.

اگر تجربه استفاده از افزونه بهتری دارید، آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

مشاهده متن کامل: https://blogten.ir/php-code-widget/

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰

متن آهنگ خودمونی به تو میگم دل دیوونه فداته گرشا رضایی

یه جای خوشگل قرمز توی سینمه که جاته خودمونی به تو میگم دل دیوونه فداته!♫!

آهنگ جدید گرشا رضایی به نام «خودمونی به تو میگم دل دیوونه فداته»

 • وب مستر
 • ۰
 • ۰


اکثر افرادی که برای مشاوره دکیاب مراجعه می کنند می پرسند: "زمان نقاهت جراحی بینی چقدر است؟ عوارض این دوره چیست؟ می توانم بگویم که عوارض جراحی بینی قابل پیش بینی و کنترل است.

حتما در جراحی زیبایی اخیر متوجه عوارضی مانند کبودی صورت شده اید. زمان بهبودی هر عارضه متفاوت است. دوستی داشتم که تقریبا 2 ماه پیش عمل زیبایی بینی انجام دادم و تقریبا 2 هفته بعد هیچ کبودی روی صورتش نبود!

اگر تصمیم به انجام عمل زیبایی از طرف تیم دکیاب دارید، ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد و چندین ماه در طول دوره نقاهت از شما حمایت خواهیم کرد. نیازی نیست زیبایی بینی خود را فدای هزینه کمتر کنید، هزینه جراحی بینی اقساطی در شیراز یکی از سورپرایزهای تیم دکیاب است! (می توانید به اطرافیانتان که هنوز عمل بینی انجام نداده اند بگویید و آنها را شگفت زده کنید)

در این مقاله نگاه دقیق تری به موارد زیر خواهیم داشت:

مروری کامل بر زمان بهبودی جراحی بینی

دغدغه های این دوران را بشناسیم

پاسخ به سوالات متداول شما در مورد موارد بهبودی

آشنایی با عوارض جراحی بینیزمان نقاهت جراحی بینی چقدر است؟

تمامی متخصصین زیبایی باید با جزئیات فرآیند ترمیم بینی در حین جراحی بینی آشنا باشند. تیم دکیاب با سالها تجربه در زمینه جراحی بینی در شیراز، دقیقا می داند که در هر مرحله از برنامه ریکاوری شما باید چه انتظاری داشته باشد.

بلافاصله بعد از جراحی بینی می توانید به خانه بروید. کبودی و تورم صورت هر روز کاهش می یابد. به خاطر داشته باشید که به دلیل نازکی پوست، تورم روی پل و قسمت های بالایی بینی سریعتر از بین می رود.

تورم نوک بینی شما مدتی طول می کشد تا پایین بیاید زیرا می دانید پوست این ناحیه ضخیم تر است. اگر بینی شما جدا شود، تورم و کبودی بینی شما دیرتر از بین می رود.
 

 

 

نگران نباشید، حداکثر طی 3 تا 4 هفته از شر این مشکلات خلاص خواهید شد. یکی از دوستانم که این کار را انجام داده بود، گفت: "بینی من 9 تا 10 روز بعد از عمل عالی به نظر می رسد، اما یک هفته یا 10 روز بعد آنقدرها خوب نیست!"

روند اولیه ریکاوری برای جراحی بینی مشابه هر جراحی دیگر بدن است. اما اندازه گیری بینی بعد از یک سال به این معنی است که بینی شما در چند ماه اول بدتر می شود.

مطمئناً بینی شما از دو هفته شروع می شود شگفت انگیز به نظر می رسد، اما روز به روز بهتر و ظریف تر می شود. به طور کلی روند بهبودی جراحی بینی به شرح زیر است.

24 ساعت اول بهبودی بعد از جراحی بینی

ممکن است در 24 ساعت اول بعد از عمل احساس خواب آلودگی کنید. این یکی از اثرات بیهوشی است! فراموش نکنید که پس از مصرف داروهای بیهوشی نباید رانندگی کنید.

24 ساعت اول پس از جراحی باید در خانه بمانید، کار نکنید و فقط استراحت کنید. مراقبت از بینی بلافاصله پس از جراحی برای تسریع زمان بهبودی مهم است. برای کاهش تورم و کبودی باید از کمپرس سرد استفاده کنید.

شب اول باید کاملاً صاف بخوابید، از دو تا سه بالش برای تخلیه کامل بینی و کاهش تورم و کبودی استفاده کنید.48 ساعت بعد در دوران نقاهت بعد از جراحی بینی

ممکن است تا دو روز بعد از عمل احساس خستگی کنید، بنابراین بهتر است یک فرد مورد اعتماد همراه خود داشته باشید تا در انجام کارهای خانه به شما کمک کند. باید تنبلی را کنار بگذارید و از روز دوم شروع به راه رفتن کنید.

روز پنجم ریکاوری جراحی بینی

پنج روز پس از جراحی می توانید به کار و زندگی روزمره خود بازگردید. تنها استثناء این دسته افرادی هستند که مشاغل سنگین دارند. اگر شغل شما به ورزش زیاد نیاز دارد، باید تا ده روز پس از جراحی صبر کنید.

از دو هفته بعد از جراحی بینی

بدن هر کس با سرعت متفاوتی بهبود می یابد، اما به طور کلی، نباید بیش از دو هفته از کار خود مرخصی بگیرید. بین سه تا چهار هفته پس از جراحی، می توانید فعالیت های قلبی عروقی با شدت متوسط ​​(مانند دویدن) را شروع کنید.

با این حال، غضروف و استخوان های بینی شما کاملاً جامد هستند. بنابراین، باید از ورزش های مقاومتی با شدت بالا اجتناب کنید
 

شش هفته بعد از جراحی بینی

شش هفته پس از عمل، غضروف و استخوان بینی کاملاً انعطاف پذیر خواهد بود. اکنون می توانید به طور کامل ورزش کنید و به زندگی روزمره خود بازگردید.

حال که با روند بهبودی در دوران نقاهت آشنا شدید، به سراغ مراقبت های ویژه این دوران می رویم.دوره مراقبت بهبودی جراحی بینی چقدر است؟

رعایت این نکات مهم در دوران ریکاوری به تسریع بهبودی شما کمک می کند:

دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید

شما می توانید انواع مقالات در مورد روند بهبود جراحی بینی را به صورت آنلاین مطالعه کنید، اما هیچ یک از آنها شامل توصیه های پزشک شما نمی شود. جراح شما وضعیت بینی شما را بهتر می داند، بنابراین باید به توصیه های او توجه کنید.

مراقب عوارض جانبی خاص باشید

بلافاصله پس از جراحی، عوارضی مانند قرمزی یا کبودی خفیف زیر چشم ظاهر می شود. این اثر باید در دو هفته اول ناپدید شود. اگر این شرایط ادامه پیدا کرد، باید با جراح بینی خود مشورت کنید.

ممکن است در چند روز اول کمی احساس درد کنید، اما این درد باید در هفته آینده کاهش یابد. در صورت احساس درد شدید و غیرقابل تحمل، باید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر نمی توانید به پزشک خود مراجعه کنید، در اسرع وقت با مشاور دکیاب تماس بگیرید.


سرت را بلند کن

در چند روز اول باید سر خود را تا حد امکان بالا و راست نگه دارید. این کار باعث تسهیل جریان خون و تسریع بهبودی بینی در طول دوره نقاهت رینوپلاستی می شود.

فراموش نکنید همانطور که گفتیم هنگام خواب باید سر خود را بگیرید و بینی خود را روی بالش نگذارید. این کار باعث حرکت غضروف در بینی می شود.

استفاده از کمپرس سرد در دوران نقاهت بعد از جراحی بینی

در چند روز اول پس از جراحی، برای کاهش التهاب و آسیب باید کمپرس سرد روی صورت خود قرار دهید. مراقب باشید که کمپرس سرد را مستقیماً به بینی خود فشار ندهید، زیرا این کار باعث مسدود شدن بینی شما می شود. فقط آن را روی گونه های خود بگذارید.


به تغذیه سالم ادامه دهید

همانطور که همه ما می دانیم، حفظ یک رژیم غذایی سالم برای بهبودی سریع در طول ریکاوری جراحی بینی مهم است. مصرف غذاهای مغذی سرشار از ویتامین C، ویتامین D، پروتئین، کلسیم و خواص ضد التهابی در کاهش تورم و تسریع روند بهبودی مفید است.

از دمیدن بینی خودداری کنید

این بسیار بدیهی است، اما بسیار مهم است. در شش هفته اول بهبودی اصلاً بینی خود را باد نکنید. می دانم که به دلیل مسدود شدن مجرای بینی دچار گرفتگی شدید شده اید. به جای باد کردن بینی با پزشک خود مشورت کنید و از اسپری های مخصوص برای باز کردن بینی خود استفاده کنید.استفاده از عینک در دوران نقاهت برای جراحی بینی ممنوع!

عینک آفتابی، عینک مطالعه، عینک طبی یا هر چیزی که در حین بهبودی به بینی شما فشار می آورد می تواند باعث کبودی، تورم یا حتی فرورفتگی و بدشکلی بینی شود.

می توانید از پزشک خود در مورد زمان مجاز استفاده از عینک بپرسید. اگر مشکلی دارید، مشاوران ما چندین ماه در طول دوره نقاهت به شما کمک خواهند کرد.

از آفتاب دور باشید

محافظت از پوست در برابر نور خورشید همیشه ضروری است، اما بعد از جراحی بینی اهمیت دو چندان می یابد. نه تنها بینی شما در هفته‌ها و ماه‌های بعد از جراحی بیشتر مستعد آفتاب‌سوختگی است، بلکه آفتاب بیش از حد می‌تواند جای زخم را تیره کند و تورم را افزایش دهد.


در دوران نقاهت پس از جراحی بینی سیگار نکشید

قبل و بعد از جراحی، نباید سیگار بکشید، تا حد امکان از سیگار کشیدن خودداری کنید! نیکوتین موجود در سیگار جریان خون را محدود می کند و روند بهبودی را کند می کند.

علاوه بر نکات مهم فوق، یکسری نکات مهم برای مراقبت در دوران نقاهت وجود دارد.
 

سایر دستورالعمل های مهم برای مراقبت در طول ترمیم عملکرد بینی

همه موارد فوق بسیار مهم است. علاوه بر این موارد، رعایت نکات زیر باعث تسریع روند بهبودی می شود:

به آرامی مالش دهید تا به بینی فشار نیاورید.

دستکاری لب بالا به هر دلیلی ممنوع!

تا دو هفته از مکالمه طولانی تلفنی یا اطرافیان خودداری کنید.

حتما از لباس های دکمه دار استفاده کنید تا هنگام تعویض لباس فشاری به صورت و بینی وارد نشود.

بهتر است تا یک هفته موهای خود را نشویید. اگر مجبور به انجام این کار هستید، مطمئن شوید که از شخص دیگری کمک می گیرید.

برای پیشگیری از یبوست مصرف میوه و سبزیجات را فراموش نکنید.

از دهان خود برای کاهش فشار روی بینی در هنگام عطسه استفاده کنید.

برای چند هفته از رفتن به مهمانی ها یا مکان های شلوغ مانند مترو یا پاساژها خودداری کنید. این باعث می شود که احتمال ضربه زدن تصادفی به بینی شما کاهش یابد.

تا زمانی که پزشک بانداژ را بردارد برای دوش گرفتن از وان استفاده کنید و مستقیماً زیر دوش نمانید.

اگر مشکل فوری دندان دارید، مراجعه به دندانپزشک اشکالی ندارد. فراموش نکنید که در مورد جراحی بینی خود به دندانپزشک خود بگویید. در صورت عدم نیاز، از مراجعه به دندانپزشک به مدت چند هفته خودداری کنید.
 

مرجع: https://payju.ir/content/لیست-پزشکان-متخصص-جراحی-بینی-در-شیراز

 • وب مستر